Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Praca w szklarni przy ścinaniu papryk

10477
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Beetsma
Miasto: Jasło
Kod pocztowy: 38-200
Ulica: Asnyka 5
E-mail: biuro.jaslo@beetsma.pl
Telefon: 798113596

dodano: 2017.04.21
ważne do: 2017.05.21
wyświetleń: 38

Szczegóły oferty:

Firma Beetsma Sp z o.o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

Zakres obowiązków:

•ścinanie papryki
•Okręcanie pędów
•Sortowanie
•Sprzątanie szklarni

Oczekujemy:

•Dyspozycyjność do pracy na długi okres czasu
•Zręczność i umiejętność szybkiego uczenia się
•Sprawność manualną
•Motywację do pracy

OFERUJEMY

-umowę na warunkach holenderskich
-zakwaterowanie
-opiekę koordynatora
-przyjazną atmosferę w miejscu pracy
-terminową wypłatę wynagrodzenia

CV proszę przesłać na adres: biuro.jaslo@beetsma.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIURA

Beetsma oddział Jasło
ul. Asnyka 5
38-200 Jasło
Tel. 798113596

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926)."
4wesele.pl obrabiarki.net