Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Magazynier

11598
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Nina Potanina
Miasto: Dębica
Kod pocztowy: 39-200
Ulica: Metalowców
E-mail: nina.potanina@valspar.com
Telefon: 146584118
   
dodano: 2017.08.10
ważne do: 2017.10.09
wyświetleń: 382

Szczegóły oferty:

O FIRMIE: Firma Inver Polska Sp. z o.o. jest podmiotem zależnym od Sherwin-Williams, światowego lidera w produkcji, rozwoju, dystrybucji i sprzedaży powłok oraz produktów podobnych, dostarczanych profesjonalistom, klientom przemysłowym, firmom handlowym i klientom detalicznym. Firma zatrudnia ponad 37.700 pracowników na całym świecie, na sześciu kontynentach. W firmie Sherwin-Williams jesteśmy zaangażowani w zapewnianie naszym pracownikom miejsca pracy zgodnego z zasadami BHP, gdzie mają możliwość uczenia się, rozwoju, otrzymywania nagród i wyróżnień za swoje osiągnięcia. Doceniamy także różnorodność osób, kultur i punktów widzenia, a także jesteśmy zaangażowani w poprawę jakości życia społeczności w których działamy.

NAZWA STANOWISKA: Magazynier

PODSTAWOWE ZADANIA ZAWODOWE:
Ładowanie i rozładowywanie towaru, udział w odbiorze ilościowym i jakościowym, sprawdzenie oznakowania na opakowaniach, rejestracja terminów dostaw i wydawania towaru, zapewnienie odpowiednich warunków przechowywania.
Planowanie zagospodarowania przestrzeni magazynowej i sprawnego przepływu towarów, kontrolowanie zasobów magazynu zgodnie z zapotrzebowaniem produkcji i klientów, wprowadzanie danych do bazy danych i sporządzanie odpowiedniej dokumentacji.
Obsługa wózków widłowych, pozostałego sprzętu i urządzeń technicznych zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami w celu przygotowania materiałów do produkcji lub odbioru.
Prowadzenie dokumentacji magazynowej przy użyciu programów komputerowych, rejestr przyjmowanego towaru, procesów w trakcie realizacji, wydawania zamówień.
Udział w inwentaryzacjach, doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych; odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych; uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków/nadwyżek ilościowych.
Dbałość o bezpieczeństwo w miejscu pracy zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej i wewnętrznymi procedurami, stosowanie wymaganych środków ochrony osobistej.
Utrzymanie porządku w miejscu pracy, oraz na terenie fabryki.
Wspólnie z pracownikami działów produkcji, utrzymania ruchu, technicznym, laboratorium oraz innymi pracownikami zakładu koordynowanie procesów wytwarzania farb proszkowych w celu zapewnienia skuteczności przebiegu procesów technologicznych.
Wykonywanie innych poleceń przełożonych.

WYMAGANE DOŚWIADCZENIE:
Minimum 1 rok doświadczenia w pracy w magazynie w zakładzie produkcyjnym.

WYMAGANE WYKSZTAŁCENIE:
Wykształcenie średnie zawodowe lub równoległy poziom wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Wymagane posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych.

UMIEJĘTNOŚCI:
•Dobra organizacja pracy i samodzielność;
•Znajomość procesów produkcyjnych i technologicznych;
•Znajomość przepisów BHP i ochrony przeciwpożarowej;
•Podstawowa znajomość obsługi komputera;
•Efektywna komunikacja ze współpracownikami, umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
•Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny (bonusy świąteczne, ubezpieczenia grupowe dla pracowników, dodatek w postaci dofinansowania do posiłków (karta Sodexo Lunch Pass));
•Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
•Bardzo dobrą atmosferę w zespole,
•Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach.

Zainteresowanych kandydatów prosimy przesyłać zgłoszenia i CV na adres e-mail: nina.potanina@valspar.com lub osobiście w biurze firmy: ul. Metalowców 49, Dębica.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net