Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zatrudnię Dekarzy/Blacharzy – Niemcy – praca od zaraz

11752
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Justyna Kulpa
Miasto: Dębica
E-mail: justyna@pracownicybudowlani.pl
Telefon: 798056274
Strona www: www.pracownicybudowlani.pl

dodano: 2017.08.25
ważne do: 2017.09.24
wyświetleń: 105

Szczegóły oferty:

Firma działająca na rynku od 1994 roku, specjalizująca się w wykonawstwie pokryć dachowych z tworzyw sztucznych poszukuje Kandydatów na stanowisko:
DEKARZ/BLACHARZ
Miejsce pracy: Niemcy
Zadania:
  • Prace dekarskie i blacharskie na budowie
Wymagania:
  • Doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie/możliwość przyuczenia
  • Znajomość technologii wykonywania dachów z membrany PCV oraz papy termozgrzewalnej, zdolność do pracy na wysokości,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B;
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie – stawka uzależniona od posiadanego doświadczenia
  • narzędzia oraz odzież zapewnia pracodawca
  • wszelkie przejazdy są po stronie firmy

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798056274
justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl