Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Suplement diety omega 3 - warto sprawdzić!

12490
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: EssentiALA
Miasto: Warszawa
E-mail: shop@essentiala3.pl
Strona www: https://essentiala3.pl/pl/blog/92-osob-nie-wie-lub-jest-w-bledzie.../5
   
dodano: 2017.11.13
ważne do: 2018.08.17
wyświetleń: 143

Szczegóły oferty:

Dbanie o własne zdrowie oraz samopoczucie powinno być pierwszeństwem dla każdego z nas. Aby to osiągnąć, powinno się stosować suplementację, która znacznie wpłynie na poprawę nastroju, jakości naszego życia, odporności czy pracy mózgu. Takie suplementy na swojej stronie proponuje essentiala.

Kwasy Omega 3 zapewniają niezmiernie wiele korzyści dla naszego zdrowia. Między innymi mają ogromny wpływ na mózg. Oddziałują na jego pracę oraz rozwój, w związku z tym suplementacja jest rekomendowana u mam w ciąży i u dzieci. Co więcej, mają też korzystny wpływ na serce, obniżając poziom złego cholesterolu, a podnosząc poziom dobrego. Zapobiega także powstawaniu zakrzepów oraz zatorów.

Essentiala to naturalny suplement diety zawierający kompleks kwasów tłuszczowych Omega 3,6,9. Jedynie jedna łyżeczka pokrywa całkowite dzienne zapotrzebowanie organizmu osoby dorosłej na Omega-3. Ponadto, produkt jest też dietetyczny; dzienna porcja zawiera tylko 32 kalorie. Essentiala jest naturalna, bezpieczna dla kobiet w ciąży i bardzo dobrze przyswajalna.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net