Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Najlepszy Serwis Turbosprężarek Na Rynku

12821
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: krymer
Telefon: 512339408
Stan: nowy
   
dodano: 2017.12.14
ważne do: 2018.02.12
wyświetleń: 337

Szczegóły oferty:

Witamy w jednym z najlepszych serwisów turbosprężarek na rynku
Firma KRYMAR słynie z profesjonalnej diagnostyki, regeneracji i modyfikacji turbosprężarek silników spalinowych. Obsługujemy wszystkie modele samochodów: osobowe, dostawcze, ciężarowe również maszyny rolnicze, budowlane, przemysłowe.
Prowadzimy sprzedaż nowych oraz regenerowanych turbosprężarek. Jeśli chcesz kupić lub zregenerować turbosprężarkę, trafiłeś pod bardzo dobry adres.
Gwarantujemy wybrane i najlepsze urządzenia do regeneracji turbosprężarek dostępne na rynku. Pracujemy na maszynach firmy Schneck, Cimatt.
Oferta nasza skierowana jest do serwisów, firm posiadających floty, instytucji, klientów indywidualnych, tuningowców, pasjonatów motoryzacji.
Dlaczego właśnie Krymar?
Funkcjonowanie wszystkich posiadanych przez nas produktów jest przetestowane i ściśle sprawdzone. Chcemy zawsze trwać wśród najlepszych, dlatego też stale ulepszamy i unowocześniamy nasz park maszynowy.
Posiadamy: wyważarkę do wirników turbosprężarek Schenck TBcomfort, wysokoobrotową wyważarkę do rdzeni turbosprężarek Schenck TBsonio i Cimat CMT-48 VSR TWIN , maszynę do kalibracji mechanizmu zmiennej geometrii w turbosprężarkach oraz ustawiania zaworów podciśnieniowych i elektronicznych z testem ciśnienia doładowania Cimat TURBOTEST EXPERT. W naszym bogatym wyposażeniu znajdują się również testery i programatory do sprawdzania naprawiania i ustawiania zaworów elektronicznych przy turbosprężarkach Electronic Actuator Tester i Programmer ATD-1, APD-1
Cały proces regeneracji, który zostaje wykonywany w naszej firmie, jest technologicznie adekwatny do zaleceń producenta danej turbosprężarki.
Nasza jakość wywodzi się nie tylko z naszej pasji i zaangażowania ale i od sprawdzonych i znanych partnerów produkujących urządzenia i części do regeneracji turbosprężarek.
Profesjonaliści i pasjonaci
Co jeszcze świadczy o profesjonalizmie firmy Krymar? Poza doskonałym parkiem maszynowym wyposażonym w nowoczesny sprzęt, i części turbosprężarek znanych marek wyróżnia nas wysoka jakość świadczonych usług, gwarantowana przez wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów i pasjonatów motoryzacji.
Naszą zasadą i obowiązkiem jest udzielić pomocy każdemu klientowi w zakresie naprawy każdej turbosprężarki. Nasi eksperci są otwarci na udzielenie Państwu odpowiedzi na wszelkiego rodzaju pytania w zakresie turbosprężarek, eksploatacja, regeneracja, tuning.
Specjalistycznego doradztwa technicznego udzielamy na miejscu, w siedzibie naszej firmy oraz telefonicznie.
Skontaktuj się z nami
Dział obsługi:
Mariusz 512 339 408
Marcin 512 339 409
Biuro 85 654 48 73
turbokrymar@wp.pl
Godziny otwarcia
Pon - Pt 8:00 - 17:00
Sob 8:00 - 14:00
Siedziba firmy
ul Warszawska 6a lok. 2
15-063 Białystok
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net