Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Spawacz - praca w Niemczech

13704
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Gastamo Job Service
Miasto: Tarnów
Kod pocztowy: 33-100
E-mail: gastamo.job.service@gmail.com
Telefon: 535050928
Strona www: www.gastamo.pl

dodano: 2018.03.14
ważne do: 2018.03.28
wyświetleń: 206

Szczegóły oferty:

Stanowisko: Spawacz z doświadczeniem w przemyśle stoczniowym i przemyśle budowy maszyn.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
Miejsce pracy: 26121 Oldenburg, Niemcy

Opis stanowiska: spawanie wg norm ISO, montaż rur, budowa rurociągów, ogólne prace instalacyjne, blacharstwo, frezowanie, instalacja elementów, próby ciśnieniowe, badanie i zapewnienie jakości .

Wymagania:
- wykształcenie jako spawacz wg norm ISO albo wykształcenie porównywalne
- mile widziane doświadczenie zawodowe w przemyśle stoczniowym i przemyśle budowy maszyn
- samodzielność, czystość, terminowość wykonywanej pracy, umiejętność pracy w zespole, elastyczność, zaangażowanie i motywacja.
- umiejętność spawania jako zaleta
- ważne prawo jazdy kat. B, własny samochód, SCC-Certyfikat mile widziane

Oferujemy stabilne zatrudnienie
WYNAGRODZENIE: 1800 – 2200 euro netto + dodatki urlopowe i świąteczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@gastamo.pl
Prosimy o podanie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.
Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

Więcej informacji pod nr telefonu: 535 050928
4wesele.pl obrabiarki.net