Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj

14016
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2018.06.11
wyświetleń: 360

Szczegóły oferty:

Nasza firma świadczy usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się danym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić wysokiej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od wielu lat trudnimy się holowaniem pojazdów o różnym charakterze, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę konkretne usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają ogromne doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do potrzeb klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net