Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Uniwersytety z kierunkiem filologia włoska.

14367
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Imedia Group Andrzej Szcześniak
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/artykul,uczelnie-z-kierunkiem-filologia-wloska-w-krakowie,15823.html
   
dodano: 2018.05.15
ważne do: 2018.06.14
wyświetleń: 373

Szczegóły oferty:

Może posiadasz już za sobą mozolne wyszukiwanie uczelni. Całkiem nadaremnie, ponieważ u nas zrobisz to szybko i skutecznie. Wyszukasz też wszystkie potrzebne informacje.
Stwierdźmy, że poszukujesz uczelni w Krakowie o kierunku filologia włoska. W Krakowie odszukasz dwie uczelnie państwowe, zajmujące się kształceniem z zakresu italianistyki.
Bazową z nich jest Uniwersytet Jagielloński świadczący studia na filologii włoskiej, do doboru studia licencjackie lub magisterskie. Na obu szczeblach prowadzone są w trybie dziennym, czyli stacjonarnym. Jeżeli będą to studia magisterskie, istnieje szansa wyboru trzech opcji profilu nauczania: pedagogiczny, filologiczny oraz przekładoznawczy.
Kolejną uczelnią jest Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej. Studia są tu prowadzone w ramach Instytutu Neofilologii. Są to studia dzienne, licencjackie oraz magisterskie. Studia licencjackie mają specjalność język włoski stosowany, natomiast studia magisterskie – tłumaczenia w komunikacji międzykulturowej.
Obie uczelnie używają z programów wymiany międzynarodowej, jak choćby Erasmus, dzięki czemu studenci posiadają możliwość wyjazdu na jeden lub dwa semestry, by studiować na włoskiej uczelni, szlifując tym samym język Petrarki.
Jeśli chcecie się dowiedzieć o regułach kwalifikacji zajrzycie na naszą stronę.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net