Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ZLECENIE NA 2 MIESIĄCE 1200 EURO + PREMIA WAKACYJNA !

14501
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Medipe
Miasto: Rzeszów
   
dodano: 2018.06.01
ważne do: 2018.06.15
wyświetleń: 284

Szczegóły oferty:

Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!


Zlecenie nr 26650
Data wyjazdu: 25.06-25.08.2018
Miejscowość: Worpswede
Stawka: 1200 Euro + DO 300 EURO PREMII WAKACYJNEJ

Opis zlecenia:
Podopieczna – Kobieta w wieku 82lat, mierząca 165cm wzrostu i ważąca 60kg. Pani cierpi na zniedołężnienie starcze i demencję. Ma problemy ze wzrokiem poza tym komunikacja jest poprawna. Ma zaburzoną orientację czasowo-przestrzenną. Porusza się samodzielnie. Samodzielnie również dba o zachowanie higieny osobistej, ubieranie i rozbieranie. W domu na wyposażeniu są rolator i przenośna toaleta. Seniorka korzysta sama z toalety. Samodzielnie je i pije. W nocy śpi, ponieważ dostaje leki nasenne. Podopieczna jest pisarka z wykształcenia. W domu ma 8 kotów i lubi się nim opiekować. Konieczna jest dezynfekcja stołu, blatu w kuchni, łazienki z uwagi na koty, które przebywają w domu. Obecnie koty większość czasu są na dworze.

Do obowiązków opiekunki, oprócz otoczenia Podopiecznej całkowitą opieką, należeć będzie: robienie zakupów, sprzątanie, gotowanie, pranie i prasowanie.

Podopieczna mieszka sama na wsi w domu jednorodzinnym. Do sklepu jest ok. 30 min na pieszo. Dla Opiekunki przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z łączem internetowym.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.


Zapraszamy do kontaktu:
tel. 17283 30 00
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na http://www.medipe.pl


Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net