Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sprawdzona opieka i bardzo dobre warunki!

14546
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Winckler Personal
Miasto: Trier, Niemcy
E-mail: opieka@wincklerpersonal.pl
Telefon: 22 631 11 55
Strona www: www.wincklerpersonal.com
   
dodano: 2018.06.06
ważne do: 2018.07.06
wyświetleń: 291

Szczegóły oferty:

Winckler Personal Sp. z o.o. Sp. k. już od 6 lat rekrutuje pracowników zarówno na terenie Polski, jaki i krajów niemieckojęzycznych. Cechuje nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu, a przede wszystkim dbałość i troska o każdą zatrudnioną osobę. Oferujemy jedynie przejrzyste i sprawdzone oferty pracy. Przychodząc do nas - zostajesz na dłużej.
Jeżeli jesteś ciepłą, cierpliwą oraz empatyczną osobą, znasz język niemiecki oraz opiekowałeś/aś się już osobami starszymi już teraz zgłoś się do nas!


Sprawdzona opieka i bardzo dobre warunki! Wsparcie seniorki w Trier od 18.06!

Miejsce pracy: 54294 Trier
Termin rozpoczęcia: od 18.06.


Seniorka mieszka na parterze dużego domu (na piętrze mieszka jej syn z żoną, są to dwa odrębne mieszkania). Podopieczna ma 93 lata (160 cm, 60 kg) i choruje na lekką demencję i nadciśnienie, ma też drobne problemy ze słuchem. Porusza się przy wsparciu balkonika, potrzebna jest drobna asekuracja (np. pomoc przy wstawaniu z łóżka czy z fotela). Seniorka jest osobą spokojną i jeszcze komunikatywną, dużo czasu spędza siedząc przed telewizorem. Noce przesypia dobrze. Podopieczna potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach: ubranie, rozebranie, higiena ciała, pójście do toalety, przygotowanie posiłków (zjada samodzielnie). Opiekunka powinna zająć się mieszkaniem, ugotować dla siebie i dla podopiecznej, posprzątać, pozmywać, zrobić pranie i prasowanie, drobne zakupy, wyrzucić śmieci, podlać kwiaty. Czasem do seniorki przychodzi z góry kot jej syna.
Opiekunka ma do dyspozycji odrębne mieszkanie w drugim domku obok - duży pokój z telewizorem i internetem, kuchnia, łazienka i WC. Dlatego ma ustalone pory, kiedy przychodzi do seniorki i na noc seniorka zostaje bez problemu sama. Czas wolny dla opiekunki to zwykle 2-3 godziny po obiedzie.
Plan dnia seniorki: budzenie 8:00, śniadanie 9:00, obiad 13:00, poobiednia drzemka i telewizja, kolacja 18:00, szykowanie do łóżka 20:30, zasypianie 21:00, gruntowna higiena pod prysznicem 2 razy w tygodniu.
Jest to nasze stałe sprawdzone zlecenie! Na miejscu jest stała opiekunka, która na spokojnie wprowadzi nową w jej obowiązki. Możemy też przekazać do niej telefon!


Co jest dla nas ważne?

• Znasz język niemiecki na poziomie w miarę komunikatywnym i nie boisz się rozmawiać.
• Jesteś osobą odpowiedzialną, troskliwą i cierpliwą, lubisz spędzać czas z osobami starszymi.
• Nie masz nałogów.
• Masz już doświadczenie związane z opieką nad osobą starszą.
• Lubisz i potrafisz prowadzić dom i gotować.
• Chcesz wyjechać na przynajmniej 2 lub 3 miesiące.


Co proponujemy?

• Oferujemy Ci legalną pracę w oparciu o umowę zlecenie z polską firmą wraz z ubezpieczeniem i odprowadzanymi składkami do ZUSu.
• Nasz konsultant będzie Cię wspierał w trakcie wyjazdu, wysłucha i doradzi a w razie potrzeby porozmawia z rodziną u której będziesz.
• Zorganizujemy dla Ciebie dojazd i powrót oraz go opłacimy.
• Za 30 dni tego zlecenia otrzymasz wynagrodzenie w przedziale od 1200 do1250 Euro, ale możesz zyskać więcej, jeśli skorzystasz z innych naszych bonusów: +50 Euroza pracę w dniu urodzin/ +50 Euroza polecenie koleżanki, która z nami wyjedzie/+300 Euroza polecenie niemieckiego klienta/+ 50 Euroza prawo jazdy, jeśli na zleceniu poruszasz się autem/+50 Euro, jeśli zostaniesz pełne 3 miesiące lub dłużej/ +50 Euro za dzień świąteczny. W sumie możesz zarobić nawetdo 1500 Euro, jeśli tylko zaangażujesz się we współpracę z nami :)
Podsumowując u nas zawsze masz możliwośćwyższych zarobków, niż tylko wynagrodzenie podstawowe.Jeśli oczekujesz stałej i dobrze płatnej pracy - jesteś w dobrych rękach!


Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do Nas:(22) 631 11 55
Napisz E-mail:opieka@wincklerpersonal.pl

Wyślij SMS na nr532 998 529 ODDZWONIMY!

http://www.wincklerpersonal.com
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net