Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Województwo mazowieckie dlaczego warto tam organizować konferencję?

14568
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Imedia Group
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/
   
dodano: 2018.06.08
ważne do: 2018.09.10
wyświetleń: 243

Szczegóły oferty:

Województwo mazowieckie jest znakomitym regionem na przygotowanie konferencji. Możecie dobrać przez naszą wyszukiwarkę obiekt spośród 578 w samym tylko województwie.
Nad brzegiem wód Zalewu Zegrzyńskiego w niewielkiej odległości od Warszawy (około 35 km) jest trzygwiazdkowy Hotel Pan Tadeusz. Umiejscowiony w ślicznej okolicy lasów oraz wody czyni doskonałe miejsce na przygotowanie konferencji, szkoleń, imprezy integracyjnej, czy przyjęcia okolicznościowego.
Hotel ma do posiada 100 miejsc noclegowych. Podaje pyszną kuchnię przez Restaurację Poezję. Z auli konferencyjnych są trzy w pełni urządzone w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny. Hotel posiada również cztery pokoje biznesowe.
W godzinach wolnych na uczestników debaty wyczekuje sala kominkowa z lobby barem, klub nocny oraz basen z odnową biologiczną. Hotel posiada w swej propozycji organizację pikników z ogniskiem, patio zaś wyekwipowane jest w specjalny ruszt do robienia potraw pieczystych. W pobliżu hotelu jest przystań.
Dla żądnych miejskich atrakcji nieopodal stolica ze swymi urokami. Wystarczy obejrzeć obiekty w naszej wyszukiwarce, by trafić na wiele ciekawych ofert.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net