Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Praca od zaraz!

14880
Cena: 1 234 545,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: tom-haus
E-mail: t.koziol.bau@gmail.com

dodano: 2018.07.10
ważne do: 2018.09.08
wyświetleń: 187

Szczegóły oferty:

PRACA+PRACA+PRACA+PRACA+PRACA
Rzetelna Firma szuka pracowników od zaraz!
Oferujemy:
- pracę od zaraz
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dobre warunki mieszkaniowe
Oczekiwania:
- gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy
- język Niemiecki mile widziany, ale nie wymagany
- doświadczenie w montażu sufitów podwieszanych i ścianek działowych
- znajomość rozwiązań budowlanych stosowanych za granicą
- wykształcenie kierunkowe -mile widziane (technik budownictwa)
Obowiązki:
- montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych (głównie system Knauf)
- montaż konstrukcji drewnianych i aluminiowych
- prace wykończeniowe w domach prywatnych, hotelach, biurowcach
Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem na adres:
t.koziol.bau@gmail.com
a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej
Masz pytania?
Zadzwoń do nas!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-20.00
pod numerem tel. +4915155044030
4wesele.pl obrabiarki.net