Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Mieszkania Stargard na modehpolmo.pl/osiedlecentrum

16474
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Modehpolmo Sp z o.o.
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 71-256
Ulica: al. Wojska Polskiego 184c/2
Telefon: 918341094
Strona www: https://www.modehpolmo.pl/osiedlecentrum
   
dodano: 2018.12.18
ważne do: 2019.10.25
wyświetleń: 38

Szczegóły oferty:

W Polsce buduje się coraz to więcej mieszkań z przeznaczeniem na sprzedaż, rośnie bowiem zapotrzebowanie na nie przede wszystkim wśród początkujących małżeństw. Potrzeby są tak duże, że deweloperzy biją rekordy sprzedażowe i budowlane. Na nieszczęście rosną również wartości mieszkań, między innymi w związku z tym, że coraz droższe są działki budowlane i materiały oraz samo wykonanie. Na dodatek maleje ilość działek pod zabudowę znajdujących się w ciekawych położeniach.

Stargard - Osiedle Centrum
Poszukując nowych mieszkań deweloperskich, warto zajrzeć na strony internetowe. Pośród mnogich ofert pojawiła się niezwykle interesująca, dotycząca domów w Stargardzie. Dlaczego właśnie ta zasługuje na uwagę?
Przede wszystkim dlatego, że dotyczy osiedla mieszkaniowego, które powstanie w samym centrum miasta. A jak wiadomo, położenie takie posiada dużo atutów.

Budowa domów w obrębie Osiedla Centrum w Stargardzie planowana jest w trzech etapach. Główny ukończy się już w czwartym kwartale obecnego roku. Następne mieszkania na sprzedaż i kawalerki na sprzedaż będą dostępne w dalszych dwóch etapach. Należy dodać, że parter zarezerwowany będzie dla różnych lokali biurowych i usługowych, co także można ocenić za dogodną okoliczność na rzecz mieszkańców osiedla. Osoby, które nabędą te domy, mogą też liczyć na zarządzanie pojedynczymi boksami garażowymi z bramą.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net