Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Domy Szczecin Prawobrzeże - dobryadres.pl

21109
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Pośredników Obrotu Nieruchomoś
Miasto: Szczecin
Kod pocztowy: 70-377
Ulica: ul. Garncarska 5/U7
Telefon: 914850459
Strona www: https://www.dobryadres.pl/sprzedaz/domy/szczecin/prawobrze%C5%BCe/
   
dodano: 2020.01.27
ważne do: 2020.07.20
wyświetleń: 23

Szczegóły oferty:

Rynek nieruchomości w województwie zachodnio-pomorskim w obecnym czasie jest niezwykle bogaty. Mieszkanie jakie można tutaj zakupić, potrafi być zarówno w dobrej cenie, a jednocześnie przy tym wyglądać ciekawie
i efektownie. Dbając o naszą renomę, współpracujemy tylko z najlepszymi biurami nieruchomości, zatem na naszej stronie znajdziecie Państwo mnóstwo atrakcyjnych ofert oraz pomoc najlepszych profesjonalistów.
W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje zakupu lub wynajmu domów, mieszkań, lokali, a także obiektów w dobrym standardzie i w świetnej lokalizacji. Nasze propozycje są różnorodne pod względem stylu, wobec tego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nasza strona jest przejrzysta i intuicyjna, łatwo odnaleźć interesujący obiekt. Za pomocą filtrowania, można znaleźć najodpowiedniejsze dla Państwa oferty bez potrzeby zapoznawania się z każdą. Sprzedaż nieruchomości to nie tylko nasza praca, ale i pasja, chcemy by każdy zainteresowany kupnem nieruchomości znalazł swoje miejsce, którego szuka. Polecamy się!
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net