Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

aplikacja FREEDOME

9238
Cena: 139,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: puh intia
E-mail: biuro@intia.pl
Telefon: 799118191
Strona www: www.intia.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2016.10.15
ważne do: 2018.07.28
wyświetleń: 8

Szczegóły oferty:

Zacieraj swoje ślady w Internecie i z łatwością chroń wszystkie używane urządzenia oraz prywatne dane przed hakerami, służbami i złośliwym oprogramowaniem. Zmień swoją wirtualną lokalizację, aby uzyskać dostęp do materiałów, które normalnie nie są dostępne w Twoim regionie. Nigdy więcej nie zobaczysz komunikatu „Ta zawartość jest niedostępna w Twoim kraju".
Freedome zapewnia ochronę w publicznych sieciach Wi‑Fi. Twoje dane są chronione nawet podczas korzystania z niezabezpieczonych punktów dostępowych np. w pociągu, hotelu, markecie itp
Aplikacja Freedome blokuje szkodliwe strony internetowe i aplikacje.
Freedome umożliwia korzystanie z internetu w innych krajach na prawie wszystkich kontynentach. W Polsce niemożliwe jest korzystanie z takich serwisów jak Netflix, Pandora, Hulu czy innej usługi ograniczonej tylko dla USA. Przy wykorzystaniu aplikacji otrzymasz taki dostęp.
Zainstaluj zatem na swoich urządzeniach (stacjonarne, mobilne, telefony) aplikację FREEDOME, tym bardziej, że teraz możesz ją kupić taniej. Oficjalna jej cena to 208 zł za roczną licencję na trzy urządzenia, ale jeżeli kupisz ją u nas to zapłacisz tylko 139 zł.
Jak jeszcze obniżyć cenę ? zaproś do zakupu dwóch swoich znajomych i podzielcie się trzema kluczami aktywacyjnymi, no i oczywiście kosztami.
Bezpłatną wersję testową na 5 dni i więcej informacji o aplikacji znajdziesz tutaj http://www.intia.pl/komputery/
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net