UWAGA! Dołącz do nowej grupy Dębica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Pijany kierowca zatrzymany przez dębicką policję


Dębiccy policjanci podjęli interwencję wobec 44-letniego mężczyzny, który prowadził samochód będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, co zagrażało bezpieczeństwu na drogach. Pojazd został zabezpieczony, a mężczyzna stanie wkrótce przed sądem. Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę i unikanie prowadzenia pojazdów po spożyciu alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę w godzinach wieczornych, podczas rutynowej kontroli na ulicy Piłsudskiego w Dębicy. Policjanci, zauważając problemy kierowcy z utrzymaniem prostego toru jazdy, postanowili przeprowadzić kontrolę. Przy wylegitymowaniu okazało się, że 44-letni mieszkaniec Dębicy był nietrzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone badanie.

Mężczyzna odpowie teraz przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policja ponownie podkreśla, jak ważne jest nieprowadzenie pojazdów po wypiciu alkoholu, aby zminimalizować zagrożenie dla życia i zdrowia zarówno kierowcy, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Źródło: Policja Dębica


Oceń: Pijany kierowca zatrzymany przez dębicką policję

Średnia ocena:4.94 Liczba ocen:9


Zobacz Także