W sobotę, 23 maja, w Parku Sokoła w Dębicy odbyła się druga edycja plenerowego śniadania, które ponownie zgromadziło licznych mieszkańców w atmosferze relaksu i radości. Wydarzenie, które miało na celu promowanie lokalnych smaków, zgromadziło regionalnych wystawców oferujących różnorodne kulinarne przysmaki. Organizatorzy stworzyli przyjemne warunki do wspólnego spędzania czasu, łącząc elementy festiwalu kulinarnego z piknikową atmosferą.
Podczas Dębickiego Pikniku Śniadaniowego mieszkańcy mieli okazję spróbować szerokiej gamy lokalnych produktów, w tym wypieków z lokalnej piekarni, różnorodnych specjałów Koła Gospodyń Wiejskich oraz przysmaków takich jak miodki, słodycze i lody. Całość wzbogacona była o aromatyczną kawę i herbatę, co z pewnością przyciągnęło smakoszy z Dębicy i okolic. Tak bogata oferta kulinarna sprawiła, że każdy uczestnik mógł znaleźć coś dla siebie.
W wydarzeniu wzięło udział dziewięciu wystawców, a organizatorzy przygotowali także strefę wypoczynkową z leżakami oraz kocami piknikowymi, co ułatwiło mieszkańcom relaks podczas wspólnego posiłku. Muzyka na żywo dopełniła atmosfery rodzinnego spotkania, sprzyjającego rozmowom i integracji sąsiedzkiej. Władze miasta podkreślają, że Dębicki Piknik Śniadaniowy zyskał uznanie i ma szansę na dalszy rozwój, zarówno w formie organizacji kolejnych edycji, jak i poszerzenia oferty atrakcji dla uczestników.
Źródło: Urząd Miasta Dębica
Oceń: Dębicki Piknik Śniadaniowy: Lokalne Smaki i Rodzinna Atmosfera
Zobacz Także



