UWAGA! Dołącz do nowej grupy Dębica - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Lato z Biblioteką – Kultura i Twórczość na Wakacjach w Dębicy


Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy zaprasza najmłodszych oraz ich opiekunów do wspólnego spędzania wakacji pełnych literatury i twórczych działań. W programie realizowanym w Ogrodzie Sztuki organizowane są liczne zajęcia, które mają na celu rozwijanie czytelnictwa oraz integrację pokoleń. Spotkania odbywają się w każdą środę i piątek, od godziny 10:00 do 12:00, tworząc idealne warunki do wspólnej zabawy i nauki.

Ogród Sztuki przy Bibliotece Głównej na ul. Akademickiej 10 staje się miejscem, gdzie książka spotyka się z kreatywnością. Uczestnicy spotkań mogą nie tylko słuchać opowieści i tworzyć własne historie, ale także włączać się w różnorodne działania artystyczne. W ofercie znajdują się plastyczne, teatralne oraz ruchowe formy wyrazu, które pozwalają dzieciom na swobodne odkrywanie świata literatury poprzez zabawę. Takie podejście sprzyja budowaniu pozytywnych relacji między różnymi pokoleniami.

Warto zaznaczyć, że projekt „Biblioteka pełna kultury” jest dofinansowany ze środków Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza w ramach programu Kulturalny ORLEN. Dzięki tym funduszom, Biblioteka może jeszcze bardziej dostępnie dzielić się kulturą ze społecznością Dębicy, zachęcając do wspólnego spędzania czasu. Działania te mają na celu nie tylko rozwijanie pasji czytelniczych, ale także wprowadzenie lokalnych mieszkańców w atmosferę wspólnotowej twórczości. Serdecznie zachęca się do uczestnictwa w tych pełnych radości wydarzeniach, które na pewno staną się pięknym wspomnieniem tegorocznych wakacji.

Źródło: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Dębicy


Oceń: Lato z Biblioteką – Kultura i Twórczość na Wakacjach w Dębicy

Średnia ocena:4.5 Liczba ocen:24


Zobacz Także