Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalna pomoc drogowa z Poznania

16079
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
Stan: nowy
   
dodano: 2018.11.08
ważne do: 2019.01.07
wyświetleń: 680

Szczegóły oferty:

Nasza firma realizuje usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, respektując indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym samochodem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od początku naszej działalności trudnimy się holowaniem pojazdów różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres udostępnianych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych preferencji naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie określone usterki. Warto podkreślić, że nasi pracownicy posiadają spore doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby prowadzące większe firmy, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do preferencji klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net