Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Magnes neodymowy do łowienia w wodzie UMP 135x40 siła ~ 780 kg

19358
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: dhit
Miasto: cała Polska
E-mail: myone200882@gmail.com
Telefon: 888999898
Strona www: magnesy.de
   
dodano: 2019.09.10
ważne do: 2019.11.09
wyświetleń: 1193

Szczegóły oferty:

Przedmiotem oferty jest magnes do łowienia z uchwytem, wykonany z dwóch magnesów neodymowych, najmocniejszych obecnie na Polskim rynku. Magnesy neodymowe zamocowane są w nierdzewnej obudowie, do których przyczepione są śruby z uchem do liny.

Aktualne rozwiązanie było do tej pory nieznane i niespotykane na polskim rynku, a poprzez umieszczenie dwóch magnesów neodymowych w jednej obudowie zwiększamy dwukrotnie moc soczewki magnetycznej czynnej co daje dwukrotnie większą moc dlatego zapewnia lepsze przeszukiwanie terenu np. (jeziora). Zależnie od kierunku działania siły magnetycznej istnieje możliwość wkręcenia śrub od czoła uchwytu, bądź w jego boczne ściany. Siła uchwytów magnetycznych zależy w dużej mierze od grubości metalowego elementu, do którego przyczepiany jest uchwyt oraz od szczeliny pomiędzy magnesem z uchwytem, a metalową powierzchnią oraz od kierunku działania siły oraz od długości ramienia działania siły i obciążenia magnesu.

Dostępne magnesy do łowienia z uchwytem o udźwigu od ~ 180 kg do ~ 1080 kg.

O NAS

Nasza firma działa na rynku już od 2005 roku, wcześniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w produkcji, imporcie oraz sprzedaży silnych magnesów neodymowych wysokiej jakości. Współpracujemy z firmami z całego świata wytwarzając nie tylko magnesy neodymowe, ale również wszelkiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dopasowana do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów, dzięki czemu w naszym sklepie znaleźć można magnesy neodymowe w przeróżnych rozmiarach oraz kształcie, wśród których można wymienić magnesy pierścieniowe, walcowe, płytowe, uchwyty magnetyczne oraz różne inne magnesy na zamówienie.

Więcej informacji na naszej witrynie https://magnesy.de
telefon: +48 22 499 98 98
e-mail: bok@dhit.pl
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net