Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ręczna giętarka do blach 3metrowa do 1mm

21827
Cena: 7 500,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Magazyn Zaginarki
E-mail: biuro.zaginarki@wp.pl
Telefon: 881437564
Stan: nowy
   
dodano: 2020.03.26
ważne do: 2020.07.27
wyświetleń: 87

Szczegóły oferty:

Ręczna giętarka 3 metrowa z siłownikami wspomagającymi pracę maszyny służy do wykonywania wszelkich obróbek o długości nawet do 3 metrów ( 3140mm) z możliwością gięcia blachy ocynkowanej/powlekanej do max. grubości 1mm a także do blach miękkich takich jak aluminium i miedz do max. 1.7mm.
Zaletą naszej maszyny jest solidna, wytrzymała konstrukcja (550kg), która zapewnia wysokiej jakości gięcie obróbek na całej długości. Do produkcji głównych elementów konstrukcyjnych naszej maszyny stosuje się stal wysokiej jakości z pełnego materiału( z grubych płaskowników). Połączenia obrotowe wykonane są z trwałych materiałów z możliwością okresowego smarowania. Wszystkie te warunki zapewniają długą i bezproblemową pracę maszyny. Wszystkie maszyny są objęte naszą gwarancją - Producenta. Po okresie gwarancyjnym zapewniamy wykwalifikowany serwis pogwarancyjny: dostawa części zamiennych, naprawy o różnym stopniu złożoności, regeneracje maszyn które już służyły wiele lat. Charakterystyczną cechą naszej Giętarki jest prosta i trwała konstrukcja, przy odpowiednim dbaniu o maszynę będzie ona służyć wiele lat.


Kluczowe korzyści techniczne maszyny:
1.Zwiększona sztywność belek z możliwością regulacji naprężenia.
2.Mocne, niezawodne i trwałe połączenia elementów maszyny z systemem smarowania jednostek ciernych.
3.Kąt gięcia przy jednym ruchu wynosi 145, przy drugim przegięciu można zagiąć felc na 180 .
4.Prosty i wygodny mechanizm blokujący kat gięcia belki zginającej podczas seryjnego gięcia tego samego rodzaju obróbki blacharskiej/dekarskiej.
5.Stół tylni do utrzymania arkuszy blachy. Przednie przymiary do ciecia blachy.
6.Maksymalna szerokość otworu belki zaciskowej wynosi 70mm. Belka zaciskowa zamyka się prostopadle do obrabianego arkusza, dzięki czemu blacha stalowa nie ślizga się do przodu i zapewniona jest dokładność wymiarowa.
7.Siłowniki gazowe zapewniają łatwe podnoszenie i bezpieczne opuszczanie belki dociskowej oraz belki zaginającej.
8.Proste i niezawodne śruby rzymskie do regulacji siły docisku górnej belki pozwalają szybko i dokładnie skonfigurować maszynę dla różnych grubości materiału.
9.Uchwyty wzdłuż belki zaginającej zapewniają wygodniejszą pracę na maszynie.
10.Zakres wyposażenia standardowego giętarki do blachy: kątomierz, ogranicznik kąta gięcia, stół podtrzymujący blachę, przednie przymiary do ciecia, siłowniki gazowe.

Dodatkowe wyposażenie:
- Nóż tnący 700zł netto
- Dogniatarka felcu 200zł netto

Cena maszyny 7500zł netto
Transport 300zł po całej Polsce *każdy poniedziałek - wtorek organizujemy dostawy* możliwy dobór własny w Rzeszowie na Podkarpaciu albo w Żalno - Kujawsko Pomorskie.

Wsparcie techniczne oraz zamówienia pod tel. 881 437 564 Zapraszamy do kontaktu od 7:00 do 22:00.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net