Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Jak otworzyć sklep internetowy? Pomożemy!

21926
Cena: 2 000,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Strony i reszta
Miasto: Częstochowa
Kod pocztowy: 42-200
Ulica: Jasnogórska 27
E-mail: info@stronyireszta.pl
Telefon: 727926427
Strona www: https://stronyireszta.pl/jak-stworzyc-profesjonalny-sklep-internetowy
   
dodano: 2020.04.03
ważne do: 2020.08.01
wyświetleń: 144

Szczegóły oferty:

Założenie sklepu internetowego nie może być procesem przypadkowym. Należy nie tylko wybrać odpowiednią technologię wykonania (np. oprogramowanie SaaS lub instalowane na własnym hostingu), ale także - odpowiednie tej technologii użyć, tak, aby gotowy sklep internetowy skutecznie zdobywał klientów.
Dlatego własny sklep internetowy to wyzwanie, w którym możemy pomóc. Zapraszamy do współpracy ze Stronyireszta.pl!

Profesjonalny sklep internetowy to nie tylko ładna oprawa graficzna
Profesjonalne sklepy internetowe mają w sobie więcej niż tylko ładny design. Są one bowiem dobrze przygotowane pod względem SEO (optymalizacji dla wyszukiwarki Google) jak i pod względem oczekiwań klientów-internautów. Bogate opisy produktów, popularne metody płatności (np. szybkie przelewy i płatność przy odbiorze), wygodne formy dostarczenia przesyłki - te i inne elementy mają wpływ na rynkowy sukces serwisu e-commerce.

Ale jeśli przedsiębiorca dopiero uczy się, jak stworzyć sklep internetowy, warto, aby skupił się na elementach najważniejszych. Czytelny, prosty design, doskonała obsługa klienta, dobre ceny i reklama. Od tego warto zacząć, a potem z czasem się rozwijać.

Oprogramowanie sklepowe (nie tylko SaaS)
Stworzenie sklepu nie musi wiązać się z koniecznością regularnego dbania o użyte oprogramowanie (tak dzieje się w przypadku skorzystania np. z Wordpressa + Woocommerce lub Prestashopa). Sklep internetowy w modelu SaaS (software as a service) jest rozwiązaniem, które wybiera wielu przedsiębiorców, właśnie ze względu na tę korzyść: nie muszą zajmować się technicznym działaniem swojego serwisu, ponieważ ten obowiązek należy do właściciela programu (platformy).

Ile kosztuje stworzenie sklepu online?
Wszystko zależy od tego, co konkretnie jest Ci potrzebne. Koszty stworzenia rozbudowanego sklepu mogą sięgać nawet kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych, ale prostą platformę e-commerce możesz mieć już za kilkadziesiąt złotych miesięcznie (taką ofertę posiadają platformy SaaS). W Stronyireszta.pl koszt stworzenia prostego sklepu na bazie Woocommerce to zwykle od 2000 zł netto + koszt hostingu i domeny.

Zapraszamy do współpracy!
Chcesz stworzyć sklep internetowy? Oprogramowanie, którego użyjesz, będzie Ci pomagać w jego rozwinięciu lub w tym przeszkadzać. Do zrobienia prostego, ale profesjonalnego sklepu świetnie nadaje się Woocommerce, który oferujemy w Stronyireszta.pl. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net