Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sklep Internetowy

21939
Cena: 1 500,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Osoba: Freelancer WRO
Miasto: Wrocław
Kod pocztowy: 54-028
Ulica: Rajska 31
E-mail: grebowiec1@gmail.com
Telefon: 603104567
Strona www: http://freelancer.biz.pl/
   
dodano: 2020.04.05
ważne do: 2020.06.04
wyświetleń: 840

Szczegóły oferty:

FREELANCER to pełen zakres usług cyfrowych. FreelancerWro to ja, produkujący nowatorskie i skuteczne rozwiązania cyfrowe dla postępowych firm takich jak Twoja.
Moje usługi obejmują projektowanie logo, marki firmy, projektowanie stron internetowych i ich rozwój, a także papeterie, broszury,aplikacje mobilne, banery, ulotki, opakowania,i ilustracje oraz infografiki. Zajmuję się optymalizacją pod kątem wyszukiwarek oraz prowadzeniem kampanii reklamowych w Mediach Społecznościowych.

Umiejętności: Ostatnio głównie zajmuję się projektowaniem logotypów oraz interfejsów użytkownika na urządzenia mobilne i strony www (PS/AI), choć równie chętnie tworzę wektorowe ilustracje i gry wideo oparte o technologię Flash AS3. Zajmuję się także obrazem ruchomym - animacją (ww. Flash) i montażem wideo (Premiere).
Tworzenie stron www w oparciu o na Wordpress to "pestka".
Przy produkcji multimedialnej podpieram się programem do dźwięku (Audition), a przy stronach www, programem DreamWeaver.

Moi klienci lubię pracować ze mną, bo kocham to, co robię. Skontaktuj się ze mną już dziś. Jestem gotowy, aby włączyć się w Twoją
Pozdrawiam
Piot
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net