Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kulig Zakopane

28180
Cena: 34 500,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: OtoTatry.pl - Wycieczki jednodniowe
Miasto: Zakopane, Polska
Kod pocztowy: 34-500
Ulica: Kościuszki 10
E-mail: admin@kuligzakopane.pl
Telefon: 665 665 676
Strona www: https://kuligzakopane.pl/sylwester-w-gorach-z-kuligiem
   
dodano: 2021.10.22
ważne do: 2021.12.21
wyświetleń: 137

Szczegóły oferty:

Sylwester w górach z kuligiem w Zakopanemto doskonały sposób na przywitanieNowego Rokuw stolicy polskich Tatr. Gwarantuje on bowiem przeżycie niezapomnianych do końca życia chwil zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Nie ważne, czy chcesz bawić się tylko z rodzina czy tez z grupą przyjaciół i znajomych. Nasz sylwester w górach z kuligiem to nie tylko wspaniała przejażdżka obfitująca w wieleatrakcji widokowych, ale również okazja do wspaniałejgóralskiej biesiady przy ognisku.


Naszsylwester w górach z kuligiemtrwa około3 godzin. Nie trzeba martwić się, jak dotrzeć na miejsce zbiórki, ponieważ każdego uczestnika zabieramy sprzed jego kwatery i dowozimy do punktu rozpoczęcia zabawy. Gdy niestety przyjdzie czas rozstania odwozimy wszystkich tam,gdzie sobie tego życzą.


Oferujemynajtańszy sylwester w górach z kuligiem, który przebiegatrasaminaszczycieGubałówkiina Butorowym Wierchu skąd roztacza sięniepowtarzalny widok naTatry i całe Zakopane.Bajkowy efekt wyprawy potęguje jeszcze dynamizm całej wyprawy iśnieg iskrzący się w blasku pochodni.Tenkuligtoniezapomnianapodróżprzez lasy, polany i wieleinnychwyjątkowych oraz widowiskowych miejsc.Na świat patrzysz zwysokości ponad 1 kilometra nad poziomem morza idziękitemu spoglądasz nanajpiękniejsze krajobrazy polskich Tatr, góralskich zabudowań oraz wielu pomników natury, z którymi będziesz miećbezpośrednikontakt. Sylwester w górach z kuligiem to również okazja do zrobieniafenomenalnych zdjęć,które przypomną teniezapomniane chwile.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net